Шановні клієнти та партнери❤️

Останнім часом стала надходити величезна кількість повідомлень та дзвінків щодо несертифікованої продукції, яка не має жодного ефекту у процесі використання. На жаль, нашій державі поки що складно справлятися з цією проблемою, на український ринок щодня приходить величезна кількість підробок, у тому числі Ваші улюблені кошти DSD de Luxe. Наразі ситуація дійшла до того, що на підроблену продукцію наклеюють стікери з українським перекладом, які практично повністю повторюють наші офіційні. Але наша команда відразу виявила відмінності і підтвердила, що це підробки. Навіть великі компанії, такі як MAKE UP, Parfums, Розетка, Profcare , на жаль, торгують підробками.

Ми завжди турбуємося про наших клієнтів та партнерів, намагаємося убезпечити від покупки неякісної підробленої продукції.

Тому ми вводимо додатковий захист: з сьогоднішнього дня, на всій офіційній продукції крім стікера з перекладом, буде присутній QR код, за допомогою якого Ви зможете потрапити на наш сайт та прочитати додаткову інформацію про продукт.

Також, при покупці завжди вимагайте продавця надати УКРАЇНСЬКИЙ сертифікат якості, тому що скан копія іспанської є у ​​вільному доступі і не підтверджує оригінальність продукції.

Дякуємо, що ви з нами.

Команда DSD de Luxe Україна