DSD de Luxe – засоби без силіконів!
Rofersam Laboratory Cosmetic – перша іспанська лабораторія стандартів ECOCERT.

Всі засоби для волосся лінії Divination Simone DeLuxe виготовлені з екологічно чистих, безпечних та натуральних компонентів відповідно до суворих стандартів якості Ecocert.

Лабораторія Rofersam активно інвестує у розробку та виробництво екологічно чистих продуктів на основі компонентів органічного походження, щоб максимально використати та зберегти ресурси нашої Планети.

Чому я довіряю занепокоєнню своїм волоссям DSD de Luxe?

Усі кошти ставляться до космецевтиків, т.к. поєднують у собі силу лікарських препаратів, але при цьому дарують почуття задоволення та комфорт, характерні для застосування високоякісних косметичних засобів.

Продукти мають виражені терапевтичні ефекти, інтенсивно впливають на ріст волосся, пригнічують ознаки запалення при себореї та лупі, чудово відновлюють структуру пошкодженого волосся. Безпека продукції підтверджена не лише клінічно, а й на підставі величезного досвіду лікарів та користувачів засобів цієї марки протягом десятиліть у багатьох країнах.

Трудно знайти іншу трихологічну лінію, що поєднує у собі такий продуманий комплекс активних інгредієнтів.

В основі засобів для стимуляції росту волосся лежать компоненти, ефективність яких підтверджена клінічно та має серйозну наукову базу. Так, широко відома стимулююча активність аденозину нуклеозиду, інозитолу, похідних пурину, зокрема, кофеїну, а також похідних піримідину (у складі гідролізатів нуклеїнових кислот) для зростання волосся. Наявність у складі похідних пуринових та піримідинових основ дозволяє отримати стимулюючий ефект, схожий на міноксидил (міноксидил – похідне амінопіримідину, найбільш сильний з відомих стимуляторів росту волосся). На відміну від препаратів на основі міноксидилу, всі стимулятори росту волосся лінії Simone не мають ефекту відміни та можуть застосовуватися курсами.

Багато засобів DSD de Luxe із заявленою стимулюючою активністю входить капсаїцин (екстрагований з кайенського перцю). Як показали дослідження 2009р.  Відома також позитивна роль капсаїцину при лікуванні дифузного випадання волосся, спричиненого стресовими факторами .

Біотехнологи та лікарі, що беруть участь у розробці засобів Divination Simone DeLuxe знаходяться на найпередовіших рубежах розвитку трихології, і саме тому в асортименті засобів, що постійно оновлюються, завжди присутні новітні компоненти з доведеною активністю. Так, до складу лосьйонів 3.4.3 Fresh cells DeLuxe та 3.4.4.  Capixil +Placenta shock DeLuxe входять найбільш затребувані в трихологічних засобах останнього покоління компоненти Capixil і CEGABA, що поєднують дивовижні властивості – виражену стимуляцію росту волосся за відсутності будь-яких побічних ефектів.

Похідні нікотинової кислоти (нікотинамід, метилнікотинат) помітно покращують кровообіг у волосяних фолікулах.  Екстракт карликової пальми має доведений антиандрогенний ефект, блокуючи активність 5-альфа-редуктази 2 типу, а також рецептори до андрогенів на рівні волосяних фолікулів.  В якості біогенних стимуляторів препарати Divination Simone DeLuxe містять екстракт плаценти, , найважливіші мікроелементи – цинк, медь, залізо, кремній.  До препаратів включено екстракти більш ніж 25 видів спеціально відібраних рослин, що виростають в екологічно чистих регіонах світу.

Як компоненти, що виявляють протигрибкові, протизапальні, антибактеріальні та відлущувальні властивості, необхідні для лікування себорейного дерматиту, лупи, включені добре відомі дерматологам клімбазол, піроктону оламін, саліцилова кислота, комплекс фруктових кислот, резорцин.  Поєднаний вплив цих інгредієнтів у складі шампунів, пілінгів, лосьйонів та спреїв дозволяє швидко та надійно усунути симптоми дерматозів, такі як лупа, свербіж, запалення та нормалізувати ліпідний баланс.  Після усунення симптомів засоби можуть застосовуватися з профілактичною метою, в підтримуючому режимі протягом тривалої години.

Для попередження пошкодження структури стрижнів волосся та відновлення вже пошкодженого волосся, у засоби включені добре відомі професіоналам компоненти – гідролізований кератин, колаген, фосфоліпіди, цераміди (сфінголіпіди), гідролізований шовк, пантенол, екстракт червоних водоростей з їх відомими влагоутрим; діатомові водорості, що є найбагатшим джерелом біодоступного кременезему, екстракти олійної камелії та квітів орхідеї, екстракт європейської оливи, лецитин. Наявність ментолу створює приємний ефект свіжості.

Ми впевнені, що одного разу оцінивши засоби лінії Divination Simone DeLuxe, ви не тільки будете вражені їхньою високою ефективністю та якістю, але й отримаєте справжню естетичну насолоду.