Наслідки коронавірусної інфекції можуть бути різними. Всі знають про втрату нюху та вплив хвороби на слух. Є ще одна проблема, з якою стикаються багато перехворілих пацієнтів – це випадіння волосся.

У нормальному стані людина втрачає до 100 волосся на добу. Але якщо після кожного розчісування, миття випадає більше волосся, ніж зазвичай, то варто задуматися про вирішення цієї проблеми. Випадіння волосся – поширена реакція організму на стрес. Поширена реакція волосся, що відбувається через високу інтоксикацію та різні метаболічні порушення.

При коронавірусній інфекції, як при будь-якій вірусній інфекції, імунітет людини знижується, як реакція на втрату вітамінів, мікроелементів та білків. На тлі прийому антибіотиків антикоагулянтів, противірусних препаратів також може порушитися процес травлення та всмоктування у кишечнику корисних речовин. Життєвий цикл волосся різко скорочується за короткий проміжок часу, і воно починє випадати.

 

Існує кілька шляхів вирішення цієї проблеми, залежно від того, що стало її причиною. Виявити причину випадіння волосся, отримати кваліфіковану консультацію, призначення курсу відновлення волосся слід у фахівця. Самостійно вирішити цю проблему дуже складно.

 

А наші засоби допоможуть Вам впоратися з випадання волосся після коронавірусу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.