Повільне зростання волосся є досить поширеною проблемою сьогодення. Тому багато жінок шукають шляхи вирішення, намагаються розкрити секрет того, як відростити волосся і зробити його густим і шовковистим.

Не всі люди розуміють, що швидко відростити довжину неможливо! Довжина волосся залежить від темпу зростання волосся, у всіх людей він відрізняється, проте, в середньому, зростання волосся становить 1,5 – 2 см на місяць.

Тому, зустрічаючи в інтернеті питання такого плану: “Як відростити волосся за тиждень?” або «Як дуже швидко відростити волосся?» ви повинні розуміти, що люди просто недостатньо обізнані.

Сьогодні ми допоможемо Вам зрозуміти і розібратися у всіх тонкощах догляду, щоб постаратися відростити довге волосся.

Увага! Це надзвичайно важливий момент! Відростити хворе волосся ні швидко, ні повільно неможливо. Щоб відростити довге волосся, воно обов’язково має бути здоровим.

Відрощуючи довжину волосся, потрібно обов’язково дуже серйозно поставитися до догляду. Адже довге, але сухе і слабке волосся не можна назвати красивим. Коли ви відрощує волосся, зверніть увагу на процес очищення шкіри голови. Він має стати значно інтенсивнішим. Користуйтеся не тільки шампунями, а й бальзамами, масками, пілінгом, що сприяють регенерації і підсилюють дію лосьйонів. Щоразу, як тільки помиєте голову використовуйте живильні та зволожуючі препарати.

Обов’язково потрібно позбавитися від поганого січеного волосся, тому сходите в перукарню і зістрижіть рівно стільки, скільки необхідно для того, щоб покінчити з кінчиками, що січуться. Не шкодуйте ці пару сантиметрів, вони були мляві і псували Ваш зовнішній вигляд.

Якщо Ваше волосся ослаблене і випадає, то не може бути жодної мови про те, щоб починати відрощування волосся, поки ви не позбавитеся проблеми випадання і не зміцните своє волосся.

Для того, щоб зміцнити цибулини волосся застосовуйте спеціальні лосьйони, спрямовані на стимуляцію росту волосся. Також дуже корисні ампульні препарати. Для наших цілей-підбираємо лосьйон призначений для зниження випадання волосся та стимуляції їх зростання. Як ми вже говорили в середньому волосся росте близько 1.5-2 см. на місяць. З допомогою стимулюючих засобів зростання волосся можна прискорити приблизно 2-2.5 див. на місяць.

У нашому бренді DSD de Luxe засобам для зниження випадання і росту волосся відведений цілий розділ, в якому кожна людина знайде відповідний засіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.